O mnie

Jestem zwykłym gościem który nie chce skończyć biednie, pochodzę z biednej rodziny i zawsze chciałem zostać „kimś” – nie jestem materialistą ale chciałbym czuć komfort związany z posiadaniem potrzebnych na życie dla mnie i rodziny środków, chciałbym mieć dom i życie w którym mamy to co jest nam potrzebne.

Prowadziłem wiele lepszych lub gorszych biznesów, grałem nawet w pokera płacąc z niego rachunki i utrzymując się. Teraz wybór padł na trading i spekulacje. Moja droga zwana „drogą żółwia” będzie polegała na gromadzeniu kapitału oraz ciągłym szkoleniu się w tym zakresie aby za najwięcej kilka lat osiągnąć wolność finansową z tego właśnie zajęcia. Platforma która teraz być może masz okazję czytać jest jedynie moją platformą „motywacyjną” aby nie zapomnieć o marzeniach wracając do zwykłego szarego życia.

Marzenia są nam potrzebne ponieważ jesteśmy istotami ludzkimi, choć większość ludzi z szarego tłumu stara się je nam odebrać ponieważ w swoich szarych bezambicyjnych dniach codziennych nie zastanawia się, że można coś więcej osiągnąć niż praca na etacie za jedzenie, możliwość spania pod dachem. Marnując swoje życie oraz swoich bliskich ucinając im skrzydła…

Mam nadzieję, że mi oraz innym ludziom którym nie dane być szarym uda się jednak je spełnić 🙂 – a jak nie to nie ma czego żałować!

Miłego dnia wszystkim.

Komentarze